سوریه محور مذاکرات جابری انصاری در مسکو

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۶
Share/Save/Bookmark
 
حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه ایران امروز (سه شنبه) در دیدار با میخائیل بوگدانف همتای روس خود در مسکو، درباره آخرین تحولات سوریه به ویژه پس از برقراری آتش بس و همچنین مسائل موردعلاقه دو طرف مذاکره می کند.
 
ایراس: حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه ایران امروز (سه شنبه) در دیدار با میخائیل بوگدانف همتای روس خود در مسکو، درباره آخرین تحولات سوریه به ویژه پس از برقراری آتش بس و همچنین مسائل موردعلاقه دو طرف مذاکره می کند.

در دیدار معاون وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی با نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور خاورمیانه، مسائل مختلف منطقه ای نیز بررسی می شود.
تحولات اخیر در سوریه به ویژه برقراری آتش بس فراگیر 48 ساعته در این کشور که از دوشنبه شب آغاز شده و همچنین برنامه توقف درگیری ها برای پنج روز دیگر نیز محورهای مذاکرات مسکو اعلام شده است.

ایران و روسیه به عنوان کشورهای دارای راهبرد مبارزه با تروریسم در سوریه و حل مشکلات این کشور از طریق مذاکرات فراگیر سوری- سوری زیر نظر سازمان ملل بدون دخالت خارجی، رایزنی های منظمی برای تداوم همگرایی در این زمینه دارند.

انتهای خبر/
کد مطلب: 1933