«آرمان ناواساردیان»، معاون اسبق وزیر امور خارجه ارمنستان در موسسه مطالعات ایران و اوراسیا (ایراس)

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۴
Share/Save/Bookmark
 
معاون اسبق وزیر امور خارجه ارمنستان و رئیس کرسی سیاست جهانی و روابط بین الملل دانشگاه روسی-ارمنی اسلاوی، از موسسه مطالعات ایران و ارواسیا بازدید کرد.
 
ایراس: آرمان ناواساردیان، معاون سابق وزیر  امور خارجه جمهوری ارمنستان و رئیس کرسی سیاست جهانی و روابط بین الملل دانشگاه روسی-ارمنی اسلاوی، با حضور در محل موسسه مطالعات ایران و ارواسیا (ایراس)، ضمن بازدید از بخش های مختلف موسسه با خانم دکتر تیشه یار، قائم مقام موسسه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که خانم دکتر تیشه یار، قائم مقام موسسه مطالعات ایران و اوراسیا میزبانی آن را بر عهده داشت، طرفین بر شناسایی ظرفیت های همکاری متقابل و زمینه های ایجاد و گسترش همکاری های علمی و پژوهشی مابین دانشکده روابط بین الملل دانشگاه اسلاوی ارمنستان و موسسه ایراس تاکید کرده، خواهان تدوین مسیرهای تعریف شده برای برقراری و تحکیم روابط علمی ایراس و دانشگاه مذکور شدند.

در این دیدار که رئیس انجمن دوستی ایران و ارمنستان نیز در آن حضور داشت، توافقات اولیه ای پیرامون برنامه ریزی برای تدوین پیش نویس طرح های همکاری متقابل صورت گرفت.

در پایان این دیدار، آرمان ناواساردیان، با ابراز خرسندی از حضور در محل این موسسه و آشنایی با فعالیت های علمی و تخصصی موسسه مطالعات ایران و اوراسیا (ایراس) در طول بیش از یک دهه گذشته، از دکتر تیشه یار برای حسن توجه علمی و تخصصی و نیز میزبانی از وی، تشکر کرد.


پایان متن/
کد مطلب: 884