تاریخ : پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۳ 10 شوال 1445 Thursday, 18 April , 2024

پیش‌بینی الکساندر دوگین اندیشمند روسی از آینده جنگ غزه

  • ۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۳
پیش‌بینی الکساندر دوگین اندیشمند روسی از آینده جنگ غزه
غرب مجبور است به نام هدفی که دیگر نمی‌تواند آن را بیان کند با همه مبارزه کند

#اختصاصی

 

به قلم: الکساندر دوگین

بیایید سعی کنیم یکی از سناریوهای احتمالی تشدید تنش بیشتر در خاورمیانه را توصیف کنیم.

قیام فلسطینی‌ها از کرانه باختری و بیت المقدس شرقی آغاز‌ می‌شود. محمود عباس نمی‌تواند این وضعیت را مهار کند و فلسطینی‌ها با دیدن نسل کشی تمام عیار اسرائیل در نوار غزه، دست به شورش همه جانبه می‌زنند. ارتش اسرائیل به کشتار غیرنظامیان در نوار غزه ادامه‌ می‌دهد. اعتراضات فزاینده‌ای در سراسر جهان علیه نخبگان لیبرال طرفدار آمریکای غربی که به اتفاق آرا به نفع اسرائیل ایستاده‌اند، در حال افزایش است. حزب الله درگیر‌ می‌شود و انبوه عرب‌های اردن از حلقه‌های مرزی عبور‌ می‌کنند. ایالات متحده حملات پیشگیرانه‌ای را علیه ایران انجام‌ می‌دهد که به طور فزاینده‌ای درگیر جنگ است و ایران به اسرائیل حمله‌ می‌کند. سوریه با حمله به بلندی‌های جولان وارد جنگ‌ می‌شود. بسیج سریع کل جهان اسلام صورت می‌گیرد.

کشورهای اسلامی طرفدار آمریکا – عربستان سعودی، امارات متحده عربی، قطر و غیره – مجبور به پیوستن به رویارویی در کنار فلسطینی‌ها هستند. پاکستان، ترکیه و اندونزی به آنها ملحق‌ می‌شوند. داستان اعزام نیروهای طالبان به خاورمیانه از اخبار جعلی به واقعیت تبدیل‌ می‌شود. بنرهای سیاه خراسان در سراسر جهان برافراشته شده است.

مشکلات بین سلفی‌ها و سنت گرایان از جمله شیعیان در پس زمینه محو‌ می‌شود. جهاد بزرگ جهان اسلام علیه غرب و اسرائیل در حال آغاز است.

روسیه ابتدا موضعی بی طرف اتخاذ‌ می‌کند، اما برای حمایت از اسرائیل عجله نمی‌کند، زیرا در اوکراین در حال جنگ با غرب است که به نوبه خود کاملاً در کنار اسرائیل است.

فلسطینی‌ها در برهه‌ای از قیام در اورشلیم شرقی، به محاصره مسجد الاقصی برای محافظت در برابر ارتش اسرائیل دست می‌زنند. نام مسجد الاقصی در آغاز قیام در نوار غزه – طوفان الاقصی بود. اسرائیل در جریان مبارزه با شبه نظامیان مسلح فلسطینی و در دفاع از خود، به مسجد حمله موشکی‌ می‌کند. مسجد فرو‌ می‌ریزد. مسیر ساخت معبد سوم پاک‌ می‌شود. اما… یک میلیارد مسلمان که ۵۰ میلیون آنها (رسما) در اروپا هستند، اکنون در خود غرب قیام‌ می‌کنند. جنگ داخلی در اروپا شروع می‌شود. برخی از اروپایی‌ها در کنار نخبگان دگرباشان جنسی، سوروس و آتلانتیک هستند و برخی با مسلمانان (به الگوی آلن سورال) ائتلاف‌ می‌کنند و به انقلاب ضد لیبرال‌ می‌پیوندند.

آمریکا از سلاح‌های هسته‌ای تاکتیکی علیه ایران استفاده‌ می‌کند. روسیه یک حمله هسته‌ای تاکتیکی را علیه اوکراین انجام‌ می‌دهد، اوکراینی که به دنبال چسبیدن به غرب به هر قیمتی است و مسکو را به هر طریق ممکن تحریک‌ می‌کند.

جنگ جهانی سوم با استفاده از سلاح‌های هسته‌ای تاکتیکی آغاز‌ می‌شود. روسیه سرانجام تصمیم خود را‌ می‌گیرد و در کنار مسلمانان قرار‌ می‌گیرد. مخالفان آمریکایی متوجه شده‌اند که ساعت نهایی فرا رسیده است. روسیه – هرچند غیرمستقیم – به اسرائیل حمله‌ می‌کند. در بینش روسی، غرب تحت حاکمیت مستقیم دجال است. بسیاری از رهبران جهان‌ می‌میرند، رهبرآن جدیدی با اعتقادات رادیکال تر ظاهر‌ می‌شوند.

چین به تایوان حمله‌ می‌کند و تمرکز ایالات متحده و ناتو را به یک هدف جدید منحرف‌ می‌کند. هند از حمایت مستقیمی که ایالات متحده روی آن حساب‌ می‌کند خودداری‌ می‌کند. غروب تاریخ در راه است.

فمینیست‌ها، فعالان همجنسگرا و طرفداران محیط زیست خواستار پایان دادن به همه اینها هستند، اما هیچکس به آنها گوش نمی‌دهد.

غرب مجبور است به نام هدفی که دیگر نمی‌تواند آن را بیان کند با همه مبارزه کند – تمام تزهای قدیمی در مورد “حقوق بشر” ، “جامعه مدنی” و دیگر افسون‌ها در واقعیت تلخ مرگ کامل آینده ناپدید شده‌اند. ایلان ماسک اعتراف‌ می‌کند که کاملاً از درک آنچه در حال رخ دادن است دست کشیده است.

اسرائیل، تحت ضرباتی از هر طرف، شروع به ساختن معبد سوم‌ می‌کند. فقط مسیح می‌تواند وضعیت را نجات دهد…

اینجاست که متن تحلیل پیشگویانه (پیشگویی) ناگهان به پایان‌ می‌رسد.

لینک منبع اصلی

لینک کوتاه : https://www.iras.ir/?p=9263
  • نویسنده : الکساندر دوگین
  • منبع : https://twitter.com/Agdchan/status/1713164910832537894?t=CeRNiNkbNhPcs7Sl6Aq8eg&s=19
  • 1466 بازدید

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.